KONST / Litografier / Litografi 5417297
nr 541 7297
Litografi
Sign. Kovakowska 99/290
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 15 september 2008
kl 17:21:25
500 kr
350 kr
500 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)